O mnie

coach biznesu i life coach

certyfikowany coach ICF, trener rozwoju osobistego, psycholog pisma. Współpraca z TVP 2, TVN, Discovery historia. Zainspirowana psychologią pozytywną, miłośniczka gór. 

Z  sercem i doświadczeniem

Czerpię wielką satysfakcję ze wspierania innych na drodze do czerpania radości z tego kim się jest, odkrywania wewnętrznej siły i korzystania ze swojego potencjału. W ciągu wielu lat zgromadziłam bogate doświadczenie z zakresu rozwoju osobistego i coachingu, którym chcę się z Wami dzielić.  Odczuwam spełnienie, kiedy mogę obserwować, jak osoba z którą współpracuje dokonuje Pozytywnych Zmian w swoim życiu.

Coachingiem zajmuję się od 2012 roku, ponieważ właśnie wtedy skorzystałam z działania tego niesamowitego narzędzia. Doświadczyłam tego jak bardzo pomaga, gdy utknęliśmy w martwym punkcie i trudno ruszyć dalej. Dzięki temu doświadczeniu wzięłam udział w zaawansowanym kursie I stopnia z zakresu coachingu w Sensib Holistyczne Centrum Rozwoju. Po ukończeniu programu szkolenia i zdobyciu biegłości w prowadzeniu sesji coachingowych, zdobyłam tytuł Certyfikowany Coach. W kolejnym etapie edukacji, ukończyłam szkolenie mistrza coachingu, akredytowane przez International Coach Federation – certyfikat ICF.  W tej chwili jestem w trakcie zdobywania kolejnych kompetencji na studiach podyplomowych.

Za co cenię coaching?

Przede wszystkim za to, że pozwala wydobyć z człowieka to co najlepsze. Wzmacnia radość z tego kim się jest i otwiera oczy na nowe możliwości. Również dlatego, że pomaga pokonać toksyczne myśli, które nieraz latami zatruwają nasz dobrostan. Dostrzegam niesamowity potencjał tej dyscypliny, dlatego nieustannie poszerzam swoją wiedzę, korzystając z najnowszych publikacji naukowych, konferencji, szkoleń i seminariów.  Obecnie jestem również w trakcie edukacji podyplomowej, gdzie doskonalę się w zakresie psychoterapii pozytywnej.  Ze swojego doświadczenia korzystam m. in. we współpracy ze Stowarzyszeniem Amazonek i osób z chorobą nowotworową.  Dzięki zaangażowaniu jestem zapraszana przez telewizję m. in. TVN, TVP2, radio oraz prasę do udziału w różnych przedsięwzięciach (patrz niżej). 

Analiza pisma

Od 2006 roku zajmuję się również wykonywaniem analiz grafologicznych, które pomagają klientom pogłębić samopoznanie oraz odkryć ich wewnętrzny potencjał. Dzięki temu jeszcze lepiej wykorzystują swoje możliwości oraz bardziej świadomie dokonują ważnych życiowych wyborów.

W specjalizacji,  jaką jest analiza pisma, zdobyłam tytuł Instruktora Psychografologii oraz biegłego z zakresu psychologii pisma. Jest to również moja pasja, którą konsekwentnie realizuję  od 1997 roku.

Dzięki ciągłemu pogłębianiu wiedzy z zakresu coachingu i psychologii oraz mojej pasji do wspierania innych, będę efektywnie wspierać Ciebie na drodze do czerpania Radości z Życia, Pewności siebie i dokonania Pozytywnych Zmian.

Jestem głęboko przekonana, co do skuteczności tej metody, dlatego serdecznie zapraszam Cię na sesje coachingowe. 

Ze swojej strony zapewniam ciepłą, opartą na zaufaniu atmosferę, pozytywną energię i zaangażowanie. Zobacz w czym pomagam


Kierunkowe wykształcenie

 • Mistrzowskie szkolenie coachingu akredytowane przez International Coach Federation – największą międzynarodową organizację zrzeszającą profesjonalnych coachów
 • Coaching Week Wrocław 2019 r. – program rozwoju kompetencji coacha
 • Zaawansowany kurs coachingu I stopnia – Sensib Holistyczne Centrum Rozwoju
 • Studium psychoterapii pozytywnej – Wrocławski Instytut Psychoterapii – w trakcie
 • Przywiązanie a trauma – psychoterapia reaktywnych zaburzeń więzi – szkolenie dr n. med. Arno Remmers – WIP i WIAP
 • V Wrocławska Konferencja „Obce niepomyślane” – Dolnośląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów
 • 150 godzin self experience – doświadczeń własnych (obowiązkowych dla osób zajmujących się zawodowo pomaganiem innym)
 • Studia podyplomowe – Ekspertyza dokumentów z elementami psychologii, grafologii i neurofizjologii – Uniwersytet Wrocławski
 • Wrocławskie Sympozjum Badań Pisma XVI i XVII – Uniwersytet Wrocławski
 • Kurs instruktorski z zakresu psychografologii – Polskie Stowarzyszenie Grafologów
 • Kurs psychografologii II stopnia w zakresie profesjonalnej oceny predyspozycji intelektualnych i zawodowych człowieka na podstawie odręcznego pisma
 • Kurs psychografologii I stopnia
Media:
 • wywiad dla: Polskie Radio Czwórka Czy bazgroły poprawiają koncentrację
 • wywiad dla: Tygodnik Wprost nr 37/2009 – artykuł Mowa pisma
 • udział w filmie dokumentalnym dla: TVN Discovery HistoriaMarszałek Józef Piłsudski w reżyserii Adama Rogala (Produkcja: Polska, 2009)
 • udział w programach telewizyjnych: Dzień dobry TVN, Pytanie na śniadanie

Coach i grafolog wystepuje w telewizji.

Warsztaty coachingowe Wrocław


Prywatnie

Jestem miłośniczką gór, dobrej literatury od prozy, poezji po literaturę z zakresu psychologii. Uwielbiam poznawać nowych ludzi 🙂

Pamiętaj:

Wystarczy, że raz doznasz lotu, a będziesz zawsze chodził z oczami zwróconymi w stronę nieba, gdzie byłeś i gdzie pragniesz powrócić.

Leonardo da Vinci

Coach Agnieszka Rapak zaprasza na sesje coachingowe do Wrocławia.

Zapraszam Cię do takiej podróży!