Pracownia Dobrego Życia – Life coaching

Kilka słów o przestrzeni dla kobiet…

Kierowana życiowym doświadczeniem i pracą z kobietami, posługiwałam się wiele miesięcy nazwą w.harmonii.ze.sobą i Harmony Life. Jednak czułam, że nie oddaje ona sedna z czym pracuję, co jest moim celem i jakimi wartościami się kieruję.

Moją intencją „w harmonii” było zasygnalizowanie tego, że niemożliwe jest Pełne Życie bez osiągnięcia wewnętrznego spokoju i zgody ze sobą, że nie trzeba się „wyciskać” by dobrze żyć. I to jest prawda.

Uznałam jednak, że Pracownia Dobrego Życia jest kwintesencją tego co robię.

Pomagam kobietom prowadzić mądre i pełne satysfakcji życie.

Jako kobiety czasem błądzimy i szukamy szczęścia tam, gdzie go nie ma, drogami które prowadzą do wyczerpania i chaosu. Najpierw wmawia się nam, że wykształcenie i pozycja społeczna to jest to. Kiedy to mamy okazuje się, że trzeba być matką, poświęcać się, być miłą, uczynną i zgodną… Rodzina, kariera, praca, relacje a gdzie my jesteśmy w tym wszystkim!?

Gdzie jestem ja jako kobieta? czy to jest to życie którym chcę żyć? co robię nie tak, że czuję frustrację, smutek, złość, przytłoczenie, niepewność? To jest punkt utknięcia.

Sama byłam w takim utknięciu przynajmniej kilka razy. To wielomiesięczne starania a może nawet 'poty’, po czym przychodzi pytanie, czy właśnie o to mi chodziło? czy te koszty jakie ponoszę są adekwatne? czy to jest moje życie? a może żyję tak, bo tak należy, wypada, tego oczekuje się ode mnie?

Gdzie jestem ja? czego ja chcę? dlaczego czuję zdezorientowanie, przytłoczenie? dlaczego jest tak ciężko?

Pomagam wyjść z tego punktu i znaleźć swoje pozytywne rozwiązanie ku mądremu i satysfakcjonującemu życiu. W balansie między pracą a życiem prywatnym, w zdrowych relacjach. W zgodzie ze swoim „Ja”. Właśnie dlatego ta przestrzeń będzie nosić nazwę Pracownia Dobrego Życia kobiety.

Zapraszam Cię z serca do przestrzeni Dobrego Życia! Zapraszam tym bardziej, jeśli czujesz że w Twoim życiu jest coś nie tak.

Może bliska jest Ci jedna z poniższych wypowiedzi:

? tak bardzo angażuję się w pracę lub dbanie o innych, że gubię w tym siebie
? zgadzam się na to, co niekoniecznie mi służy
? czuję, że życie przelatuje mi przez palce
? odczuwam żal, złość, frustrację lub smutek, choć otoczenie podpowiada, że powinnam być zadowolona
? doświadczyłam straty, bolesnej rany, niesprawiedliwości i potrzebuję się wzmocnić, by ruszyć dalej
? czuję się zagubiona lub doszłam już do ściany
? nie wiem już czego chcę albo kim jestem
?nie mam męża lub dzieci i czuję się przez to gorsza

Nie czekaj dłużej.
Zacznij z każdym dniem przybliżać się do mądrego i satysfakcjonującego życia ?

Z serca, Agnieszka

Coaching Życiowy - satysfakcja i sens życia