Coaching – co oznacza dla Ciebie?

Coaching – co oznacza dla Ciebie?

Coaching to klucz do pozytywnej zmiany

To partnerski dialog, prowadzący do istotnej zmiany myślenia, dzięki której zaczynasz osiągać satysfakcjonujące rezultaty w życiu osobistym i zawodowym.

To również:
Korzystanie ze wsparcia w drodze do zmian
Gotowość do pracy nad sobą
Wzięcie odpowiedzialności za swoje życie
Lepsze poznanie siebie i swoich możliwości

Coaching to klucz do dobrej zmiany

To partnerski dialog, prowadzący do istotnej zmiany myślenia, dzięki której zaczynasz osiągać satysfakcjonujące rezultaty w życiu osobistym i zawodowym.

To również:

Korzystanie ze wsparcia w drodze do zmian

Gotowość do pracy nad sobą

Wzięcie odpowiedzialności za swoje życie

Lepsze poznanie siebie i swoich możliwości

Sesje to indywidualne spotkania Ciebie ze mną. Zwykle trwają ok. 60 minut. To czas wyłącznie dla Ciebie.

W swojej pracy dbam o to by te spotkania odbywały się w ciepłej i opartej na zaufaniu atmosferze.

Jestem od tej pory Twoim towarzyszem w podroży do upragnionego celu.

 • jestem Twoim towarzyszem w podróży do celu
 • zadaję Ci pytania i uważnie słucham
 • zapewniam Ci wsparcie oraz opartą na zaufaniu relację
 • nie podaję gotowych rozwiązań
 • pomagam Ci w Twoim dążeniu do rozwoju

W swojej pracy korzystam z podejścia transteoretycznego procesu zmiany.

Zakłada ono, że każda zmiana ma sześć stadiów, których doświadczamy gdy np. chcemy rzucić palenie, przestać się objadać, zacząć uprawiać sport itd.

Dzięki świadomości, w którym etapie zmiany jesteś, możemy zmaksymalizować skuteczność Twoich wysiłków, byś osiągnął zamierzony cel.

Dodatkowo korzystam z dorobku psychologii pozytywnej, pracy z obrazem, metaforą, opowieścią terapeutyczną i mindfulness.

Bardzo ważne jest dla mnie by nasze spotkania odbywały się w ciepłej, opartej na zaufaniu i szacunku atmosferze.

Klienci mówią:

Podczas sesji bardzo ważne były dla mnie uważność, wnikliwość, spokój zainteresowanie moimi problemami, umiejętność słuchania i dawania mi pola bycia sobą, otwartość. Agnieszka potrafi zbudować bardzo przyjazną atmosferę , zaufania, która daje mi siłę, nadzieję i raduje serce rozmową🙂 Proces był piękną przygodą odkrywania siebie i na pewno dalej chcę go kontynuować właśnie z Agnieszką 🙂

Aby odnieść pełną korzyść z sesji bądź gotów:

 • zaufać mi
 • szczerze i otwarcie wyrażać to, co myślisz
 • otworzyć się na zmianę
 • wziąć odpowiedzialność za swoje życie
 • być uczciwym wobec siebie i do całego procesu rozwoju

Pamiętaj, to ile korzyści odniesiesz ze spotkań zależy od twojego zaangażowania i uczciwości wobec siebie.

Praca ze mną jest tylko fragmentem procesu zmiany. Twój rozwój dokonuje się przede wszystkim między naszymi spotkaniami i polega na Twojej systematycznej i samodzielnej pracy.

Ja jako coach zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by jak najlepiej Cię w tym wesprzeć.

Podczas sesji nie analizujemy bolesnych przeżyć i tego jak wpłynęły na Ciebie. Zajmujemy się tym co możesz zrobić TU i TERAZ oraz Twoją przyszłością. Wspólnie szukamy rozwiązań i pokonujemy blokujące Cię myśli.

Kiedy będziesz tego potrzebować wesprę Cię swoją wiedzą i doświadczeniem.  Jednocześnie będę Cię zachęcać byś korzystał ze swoich zasobów, by poszukać własnej odpowiedzi na pytanie, co jest dla Ciebie dobre i rozwijające.

Co mówią klienci?

„Sesje coachingu sprawiły, że zaczęłam bardziej sobie ufać. Agnieszka
pomogła mi uwierzyć w siebie i docenić  głos intuicji. Łatwiej jest mi
teraz wypowiadać się przed innymi a rodzina mówi, że rozkwitłam!”

***

„Pani Agnieszka jest bardzo ciepłą i przyjazną osobą. Nasze spotkania
pomogły mi lepiej poznać siebie i zachęciły do dalszego rozwoju. Dzięki
p. Agnieszce wzrosło moje poczucie własnej wartości. Teraz z optymizmem
patrzę w przyszłość, bo wiem, że wszystko zależy ode mnie.
Szczerze polecam 🙂 ”

***

„Spotkania z Agnieszką to:

 • lepsze poznanie siebie,
 • uzmysłowienie, że przyszłość zaczyna się dziś i zależy ode mnie,
 • motywacja do pracy nad sobą i wyjście z cienia.”
  Małgorzata Jakubowska

***

„Dzięki Agnieszce spełniają się właśnie moje marzenia a byłam tak bliska zrezygnowania…”

***

Sesje z Agnieszką pomogły mi w lepszym poznaniu swojego Ja, swoich pragnień, akceptacji swojej osoby, odkrycia drzemiących zasobów, talentów. Dzięki temu zyskałam poczucie akceptacji siebie taką jaką jestem, wiary, że nie wolno się poddawać tylko słuchać głosu swojej intuicji i „robić swoje”.

***

Coaching z Agnieszką pomógł mi poszerzyć samoświadomość, wzmocnić pewność siebie, skupić się na sobie i swoim życiu. Na sesjach mogłam spojrzeć na siebie i swoje słabości z innej perspektywy. Moje ściany zamknięcia na siebie i innych zaczęły się w końcu kruszyć.

***

Sesje life coachingu pomogły mi w odzyskaniu wiary w siebie i swoje możliwości, zarówno tej interpersonalne jak i pod względem zawodowym. Nauczyłam się doceniać swoje wartości i umiejętności. Zrozumiałam, że moje szczęście zależy ode mnie.

***

W trakcie sesji coachingu zmieniło się przede wszystkim moje podejście do własnych słabości. Staram się je teraz rozumieć i zastanawiam się co mogę zrobić, aby je zamienić w pozytywne emocje. Udało mi się opanować cały chaos jaki miałam w głowie przed stresującym wystąpieniem.

***

Pierwszy raz odczułam, że wracam do domu z radością i wiarą, że wszystko się uda. Do tej pory uważałam, że w moim życiu nic nie ma sensu, we wszystko wątpiłam. Aż trudno mi uwierzyć, że sesje i ćwiczenia z tobą mają taką moc!

***

Kiedy przyszłam do Ciebie przepełniało mnie poczucie winy i totalnej porażki życiowej. Rozwód oznaczał dla mnie klęskę. Dzięki Tobie odzyskałam wiarę w siebie, doceniłam swoje zdolności i odzyskałam władzę nad własnym życiem. Poukładałam sobie pracę i życie towarzyskie, nauczyłam też radzić sobie z emocjami. Choć mam w sobie jeszcze trochę lęku wierzę że przede mną są szczęśliwe chwile.

***

Chodziłam na rożne terapie po których (w większości czułam się źle). Coaching u P. Agnieszki jest bardzo pozytywną formą rozwoju osobistego. Po każdej sesji czuję jakby wyrosły mi skrzydła. Czuję się zmotywowana do działania i coraz silniejsza. Widzę, że mogę i daję radę zmieniać się. Wstaję z kolan i powoli rozwijam skrzydła…

***

Moje ciało było latami kompletnie nie zadbane, pędziłam tylko za pracą i doszkalaniem się. Nie byłam świadoma z czego to wszystko wynika. Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo w moim życiu brakowało przyjemności, i tego jak można być asertywnym i nie czuć potrzeby usprawiedliwiania swoich wyborów ani poczucia winy. To wszystko udało mi się wdrożyć. A co najpiękniejsze co odkryłam, to mój wewnętrzny głos, który się mną opiekuje. Latami go nie słuchałam, tak jakbym go całkowicie zatraciła, słyszałam tylko krytykę i krytykę. A teraz słucham tego troskliwego głosu i jest to takie przyjemne. Pomaga mi on przejąć kontrolę nad lękiem, że nie podołam. To miłość do siebie, coś wspaniałego!

Coachingu według Liz Hall:

Coaching umożliwia ludziom wykorzystanie ich mądrości, by pomóc im osiągać cele, poprawić wyniki, zyskać jasność, stać się bardziej samoświadomymi i świadomymi innych oraz rozwinąć odpowiedzialność za samych siebie. Jest to rozwojowy dialog, w którym coach zadaje klientowi umiejętne pytania.