Zobacz jak pomagam

Opinie Agnieszka Rapak terapia

Opinie klientów:

„Dzięki p. Agnieszce odzyskałam kontrolę nad swoim życiem, emocjami i postrzeganiem siebie. Mam teraz większą odporność na stres i łatwiej sobie radzę z codziennymi trudnościami. Zdobyłam umiejętność dbania o siebie, o swój komfort, stałam się bardziej asertywna i nawet moje życie towarzyskie w końcu nabrało kolorów.” – Asia

„To, co osiągnęłam u Pani Agnieszki na sesjach, próbowałam zmienić przez kilkanaście lat, a to tylko 3 miesiące coachingu. W końcu przestałam być zadowolaczem innych. To dla mnie jak krok milowy na księżyc.” – A.

„Zgłosiłam się do Pani z poczuciem beznadziei, wypalenia zawodowego i wiecznej frustracji. Czułam, że doszłam do ściany. Podczas coachingu zrozumiałam, że przede wszystkim sama kreuję to, co jest dookoła mnie i mam w większości sytuacji decydujący wpływ na to co zadzieje się dalej, że to ja mam wpływ na swoje życie i ode mnie zależy jak ono będzie wyglądało i że wiele frustracji wynika z pastwienia się nad sytuacjami, które je wywołały, uczę się odpuszczać i mniej analizować. Dzięki naszej pracy potrafię być tu i teraz oraz realizować myśli, które przychodzą mi do głowy. Bardzo dziękuję za współpracę, było warto! Dzięki sesjom zrozumiałam wiele mechanizmów, które mną kierują i nawet jeśli nie do końca będę umiała w każdej sytuacji zareagować tak, jakbym chciała, to na pewno jestem na dobrej drodze, a Pani otworzyła mi oczy na sporo spraw.” – K. radca prawny

„Przyszłam do Pani z polecenia lekarza, ponieważ stwierdził u mnie wypalenie zawodowe. Rano trudno mi było wstać z łóżka. Czuję, że mi Pani bardzo pomogła. Teraz częściej zaznaczam swoje zdanie, dbam o siebie i swoje samopoczucie, otwarcie wyrażam „Nie”. Zmieniło się nawet moje podejście do relacji z innymi. Mam w sobie więcej akceptacji do siebie i innych. Po moim wypaleniu zawodowym nie ma śladu. Podjęłam też decyzję o przygotowaniu się do zmiany pracy na taką, która będzie mi dawać satysfakcję. Jestem pani bardzo wdzięczna.” – N.

„„Pani Agnieszka jest bardzo ciepłą i przyjazną osobą. Nasze spotkania pomogły mi lepiej poznać siebie i zachęciły do dalszego rozwoju. Dzięki p. Agnieszce wzrosło moje poczucie własnej wartości. Teraz z optymizmem patrzę w przyszłość, bo wiem, że wszystko zależy ode mnie.Szczerze polecam” – N.

„Pani Agnieszko, chcę pani bardzo, bardzo podziękować. Postawiła mnie pani na nogi! nauczyła mnie pani jak szczęśliwie żyć, jak dbać o siebie. Już nie jestem ofiarą, potrafię zadbać o swoje, potrafię postawić granice innym. Jestem pani bardzo wdzięczna, uratowała mnie pani.” – J.

„Bardzo lubię sesje coachingowe z Panią, bardzo wiele mi dały. Nie tylko uzyskałam odpowiedź na pytania z jakimi przyszłam. Ale odczuwam też poczucie spokoju, kiedy myślę o podjętych decyzjach. Zyskałam tez poczucie tego, że mam w sobie dużo zasobów i że będzie dobrze. Bardzo podobają mi się sesje z Panią. Na pewno jeszcze do Pani wrócę” – A.

„Dotychczas żyłam po to by zadowalać innych. Byłam szczęśliwa, gdy inni byli szczęśliwi. Przyzwyczaiłam się od tego i nawet nie zdawałam sobie sprawy jak jestem uzależniona od opinii. Czułam się niepełnowartościowa i bałam się cokolwiek skomentować, bo byłam od razu duszona. Teraz pozwalam sobie na otwartość, na wypłynięcie moim emocjom. Nie boję się mówić co myślę, to wypływa ze mnie. Zaczęłam decydować o sobie, nie myśleć o tym co powiedzą inni, stałam się bardziej pomysłowa. Otworzyłam samą siebie! Dziękuję Bogu za Panią, popchnęła mnie Pani, pomogła mi Pani wyjść z dołka. Dziękuję P. Agnieszko.” – K.

„Dotąd czułam, że moje życie toczy się poza moją świadomością, że kręcę się w błędnym kole. Czytałam wiele książek motywacyjnych, filmików ale to nic nie pomagało. Moje życie nie miało sensu. Teraz już wiem, że samemu nie da się wyjść z takiego stanu. Dzięki spotkaniom z Tobą przebudziłam się do życia! Odnalazłam swój kurs na życie, na szczęście. Podjęłam decyzje. Teraz wiem czego chcę, wiem też że dotąd uciekałam od rzeczywistości. Doznałam oświecenia.To działa, to nie są opowieści, trzeba tylko skorzystać z pomocy prawdziwego specjalisty.” – N

„Sesje z Agnieszką pomogły mi w lepszym poznaniu swojego Ja, swoich pragnień, akceptacji swojej osoby, odkrycia drzemiących zasobów, talentów. Dzięki temu zyskałam poczucie akceptacji siebie taką jaką jestem, wiary, że nie wolno się poddawać tylko słuchać głosu swojej intuicji i „robić swoje”. – W.

„Sesje life coachingu pomogły mi w odzyskaniu wiary w siebie i swoje możliwości, zarówno tej interpersonalne jak i pod względem zawodowym. Nauczyłam się doceniać swoje wartości i umiejętności. Zrozumiałam, że moje szczęście zależy ode mnie.” – J.

„W trakcie sesji coachingu zmieniło się przede wszystkim moje podejście do własnych słabości. Staram się je teraz rozumieć i zastanawiam się co mogę zrobić, aby je zamienić w pozytywne emocje. Udało mi się opanować cały chaos jaki miałam w głowie.” – K.

„Pierwszy raz odczułam, że wracam do domu z radością i wiarą, że wszystko się uda. Do tej pory uważałam, że w moim życiu nic nie ma sensu, we wszystko wątpiłam. Aż trudno mi uwierzyć, że sesje i ćwiczenia z Panią mają taką moc!” – O.

„Kiedy przyszłam do Ciebie przepełniało mnie poczucie winy i totalnej porażki życiowej. Rozwód oznaczał dla mnie klęskę. Dzięki Tobie odzyskałam wiarę w siebie, doceniłam swoje zdolności i odzyskałam władzę nad własnym życiem. Poukładałam sobie pracę i życie towarzyskie, nauczyłam też radzić sobie z emocjami. Choć mam w sobie jeszcze trochę lęku wierzę że przede mną są szczęśliwe chwile.” – A.

„Moje ciało było latami kompletnie nie zadbane, pędziłam tylko za pracą i doszkalaniem się. Nie byłam świadoma z czego to wszystko wynika. Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo w moim życiu brakowało przyjemności, i tego jak można być asertywnym i nie czuć potrzeby usprawiedliwiania swoich wyborów ani poczucia winy. To wszystko udało mi się wdrożyć. A co najpiękniejsze co odkryłam, to mój wewnętrzny głos, który się mną opiekuje. Latami go nie słuchałam, tak jakbym go całkowicie zatraciła, słyszałam tylko krytykę i krytykę. A teraz słucham tego troskliwego głosu i jest to takie przyjemne. Pomaga mi on przejąć kontrolę nad lękiem, że nie podołam. To miłość do siebie, coś wspaniałego!” – B.

„Na sesjach u pani nauczyłam się kontrolować swoje emocje i właściwie je rozumieć. Teraz wiem co robić by mnie nie poniosły na zakręcie. Mniej się stresuję pracą. Nie budzę się już w nocy spanikowana i mam więcej spokoju. Mam też więcej pozytywnego myślenia i mniej narzekam. Nawet jak mnie dopadnie jakiś dołek, to szybko z niego wyskakuje, bo umiem sobie wytłumaczyć rożne rzeczy. Łatwiej przychodzi mi też podejmowanie decyzji, mam w tym więcej pewności siebie i asertywności. Nawet nie wiem kiedy zleciało nam te 7 tygodni. Te spotkania naprawdę mi dobrze robią!” – M.

„Całkiem inaczej wyobrażałam sobie coaching. To co mnie tu spotkało całkowicie mnie zaskoczyło. Dzięki spotkaniom z Panią podjęłam decyzje, których bałam się w głębi duszy. Bardzo ważne decyzje. Uświadomiłam sobie co jest dla mnie naprawdę ważne. Teraz wiem co mam robić. Podczas spotkań czułam się zaopiekowania, poprowadzona za rękę. Czułam się bardzo bezpiecznie. Bardzo mi pomogły spotkania z Panią. Dziękuję.” – G.

„Potrzebowałam takiej osoby jak Ty, która spojrzała na wszystko obiektywnie, jak osoba która rozumie ludzi i ma kompetencje, która nie ocenia. Nie bałam się powiedzieć Ci niektórych rzeczy ale czekałam na szczerą opinię. Twoje odpowiedzi nie dotykały mnie, dlatego nie zastanawiałam się co jest ze mną nie tak. Pokazywałaś mi to z drugiej strony. Nauczyłam się swoje słabości obracać w dobre strony. Teraz nie dołuje siebie tylko jestem przeświadczona, że jak chcę to mogę wszystko. Bardzo też podobały mi się zadania między sesjami. Pomogły mi zrozumieć, że moje życie się nie skończyło, że ważne jest bym doceniała to co teraz. Zawsze mogę wrócić do moich notatek i to pozwala mi szanować moje życie. Uświadomiłaś mi tyle rzeczy, za co Ci baaardzo dziękuje. Jesteś moim aniołem stróżem. Dotąd siedziałam sama ze sobą w głowie i analizowałam. Doszłam do tego, że przed 30-tką już nic mi się nie chciało. Swoje najlepsze lata spędziłam na rozmyślaniu o czymś co mnie nie dotyczyło. Dzięki Tobie staję się lepszym człowiekiem dla siebie. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.” – D.

„Teraz dużo swobodniej się wypowiadam, wcześniej czułam ścisk gardła, gdy mnie o coś pytano. Jest to coś tak nowego, że aż jestem zachwycona. Stałam się też bardziej niezależna i częściej stawiam granice. Zaczęłam również bardziej dbać o swoje zdrowie, potrzeby i otoczenie. I to wszystko sprawia mi teraz przyjemność. To duża zmiana.” – P.

„Jest Pani bardzo dobrym psychologiem, w tak prosty sposób przedstawia Pani złożone rzeczy. Naprawdę jestem pod wrażeniem, nie spodziewałam się tego po coachingu. Bardzo lubię Pani przykłady, pozostają mi na długo w pamięci i chętnie do nich wracam po sesji.” – M.

„Z każdej sesji na sesję czuję się lepiej i łatwiej jest mi skupić się na dobrych rzeczach. Jestem teraz skupiona na zakładaniu własnego biznesu, zamiast na rozpamiętywaniu tego, co spotkało mnie złego. Czuję, że w końcu ktoś mnie rozumie i potrafi powiedzieć coś mądrego, co pomaga.” – J.

„Podczas sesji z P. Agnieszką udało mi się poprawić relacje z dziećmi. Dzięki spotkaniom ustaliłam granice w tych relacjach, sposoby reagowania i nauczyłam się powstrzymywać swoje wybuchy złości. Nauczyłam się też z nimi rozmawiać i zmieniać tę relację na lepszą. Mam teraz takie poczucie, że już nikt nie może robić ze mną tego co mu się rzewnie podoba, nikt nie będzie się ze mną bawić w kotka i myszkę. Poznałam swoją wartość i wartość pracy jaką wykonuję. Teraz znam swoje granice. Nauczyłam się też lepiej dbać o siebie i swoje samopoczucie. Czuję, że stałam się lepszym człowiekiem i teraz przekazuję te dobro innym” – C.

„Zanim się zapisałam na sesje byłam bardzo sceptycznie nastawiona, chyba nie wierzyłam, że sesje mogą mi pomóc. Jednak już po pierwszym spotkaniu z p. Agnieszką wiele rzeczy się we mnie uporządkowało. Te rozmowy, to nie są rozmowy jak z koleżanką. Pani Agnieszka jest prawdziwym profesjonalistą. W zaledwie kliku słowach potrafi przekazać sedno sprawy. Bardzo mi pomogła. Jestem jej bardzo wdzięczna.”- D.

„Dzięki Pani otworzyłam się na nowe relacje, bo pozwoliłam sobie na bycie nieidealną, na popełnianie błędów. Zobaczyłam, że to jaka jestem, jest fajne. Polubiłam taką siebie. Mam teraz większy spokój, czuję większe pogodzenie ze sobą i pozwałam sobie iść do przodu. Czuję, że to jest moje życie i może być szczęśliwe, bo to ja o nim decyduje. Te spotkania otwierają mój umysł.” – C.

„Pani Agnieszko, sesje coachingowe z Panią przypomniały mi, że tak naprawdę jestem całkiem ok., że nic złego się ze mną nie podziało tylko myśli szły w złą stronę. To było mi bardzo potrzebne. Uświadomiłam sobie również prawdę, że „to ja decyduję”, „to moja decyzja” i to jest ok. Bardzo mi się to podoba, bo wcześniej tego nie było, tak jakby poddawałam się wszystkiemu a teraz to już nie, teraz to ja się liczę. Nawet nie przypuszczałam, że będę mogła powiedzieć po sesjach o sobie, że jestem ważna a jednak! Bardzo sobie cenię, że na sesjach posługiwała się Pani obrazkami i opowieściami. Po sesjach zawsze mogłam do tego wrócić i do ćwiczeń jakie Pani przesyłała, i to było bardzo praktyczne, takie podsumowanie całej sesji. Dziękuję Pani za nasze wszystkie spotkania i za Pani cierpliwość. – K.

„Pani Agnieszko, chcę pani bardzo, bardzo podziękować. Postawiła mnie pani na nogi! nauczyła mnie pani jak szczęśliwie żyć, jak dbać o siebie. Już nie jestem ofiarą, potrafię zadbać o swoje, potrafię postawić granice innym. Jestem pani bardzo wdzięczna, uratowała mnie pani.” – J.

„Czuję, że obudziłam się ze snu, snu który tak długo trwał. Nie czuję już żalu, w którym tkwiłam wiele lat. Wyciągam wnioski… Teraz myślę o tym co chcę. O tym jak chcę żyć… Obudziłam się dzięki Pani do życia!  -B.

„Dzięki p. Agnieszce odzyskałam kontrolę nad swoim życiem, emocjami i postrzeganiem siebie. Mam teraz większą odporność na stres i łatwiej sobie radzę z codziennymi trudnościami. Zdobyłam umiejętność dbania o siebie, o swój komfort, stałam się bardziej asertywna i nawet moje życie towarzyskie w końcu nabrało kolorów.” – Asia

„Zgłosiłam się do Pani z poczuciem beznadziei, wypalenia zawodowego i wiecznej frustracji. Czułam, że doszłam do ściany. Podczas coachingu zrozumiałam, że przede wszystkim sama kreuję to, co jest dookoła mnie i mam w większości sytuacji decydujący wpływ na to co zadzieje się dalej, że to ja mam wpływ na swoje życie i ode mnie zależy jak ono będzie wyglądało i że wiele frustracji wynika z pastwienia się nad sytuacjami, które je wywołały, uczę się odpuszczać i mniej analizować. Dzięki naszej pracy potrafię być tu i teraz oraz realizować myśli, które przychodzą mi do głowy. Bardzo dziękuję za współpracę, było warto! Dzięki sesjom zrozumiałam wiele mechanizmów, które mną kierują i nawet jeśli nie do końca będę umiała w każdej sytuacji zareagować tak, jakbym chciała, to na pewno jestem na dobrej drodze, a Pani otworzyła mi oczy na sporo spraw.” – K. radca prawny

„Przyszłam do Pani z polecenia lekarza, ponieważ stwierdził u mnie wypalenie zawodowe. Rano trudno mi było wstać z łóżka. Czuję, że mi Pani bardzo pomogła. Teraz częściej zaznaczam swoje zdanie, dbam o siebie i swoje samopoczucie, otwarcie wyrażam „Nie”. Zmieniło się nawet moje podejście do relacji z innymi. Mam w sobie więcej akceptacji do siebie i innych. Po moim wypaleniu zawodowym nie ma śladu. Podjęłam też decyzję o przygotowaniu się do zmiany pracy na taką, która będzie mi dawać satysfakcję. Jestem pani bardzo wdzięczna.” – N.

„„Pani Agnieszka jest bardzo ciepłą i przyjazną osobą. Nasze spotkania pomogły mi lepiej poznać siebie i zachęciły do dalszego rozwoju. Dzięki p. Agnieszce wzrosło moje poczucie własnej wartości. Teraz z optymizmem patrzę w przyszłość, bo wiem, że wszystko zależy ode mnie.Szczerze polecam” – N.

„Pani Agnieszko, chcę pani bardzo, bardzo podziękować. Postawiła mnie pani na nogi! nauczyła mnie pani jak szczęśliwie żyć, jak dbać o siebie. Już nie jestem ofiarą, potrafię zadbać o swoje, potrafię postawić granice innym. Jestem pani bardzo wdzięczna, uratowała mnie pani.” – J.

„Bardzo lubię sesje coachingowe z Panią, bardzo wiele mi dały. Nie tylko uzyskałam odpowiedź na pytania z jakimi przyszłam. Ale odczuwam też poczucie spokoju, kiedy myślę o podjętych decyzjach. Zyskałam tez poczucie tego, że mam w sobie dużo zasobów i że będzie dobrze. Bardzo podobają mi się sesje z Panią. Na pewno jeszcze do Pani wrócę” – A.

„Dotychczas żyłam po to by zadowalać innych. Byłam szczęśliwa, gdy inni byli szczęśliwi. Przyzwyczaiłam się od tego i nawet nie zdawałam sobie sprawy jak jestem uzależniona od opinii. Czułam się niepełnowartościowa i bałam się cokolwiek skomentować, bo byłam od razu duszona. Teraz pozwalam sobie na otwartość, na wypłynięcie moim emocjom. Nie boję się mówić co myślę, to wypływa ze mnie. Zaczęłam decydować o sobie, nie myśleć o tym co powiedzą inni, stałam się bardziej pomysłowa. Otworzyłam samą siebie! Dziękuję Bogu za Panią, popchnęła mnie Pani, pomogła mi Pani wyjść z dołka. Dziękuję P. Agnieszko.” – K.

„Dotąd czułam, że moje życie toczy się poza moją świadomością, że kręcę się w błędnym kole. Czytałam wiele książek motywacyjnych, filmików ale to nic nie pomagało. Moje życie nie miało sensu. Teraz już wiem, że samemu nie da się wyjść z takiego stanu. Dzięki spotkaniom z Tobą przebudziłam się do życia! Odnalazłam swój kurs na życie, na szczęście. Podjęłam decyzje. Teraz wiem czego chcę, wiem też że dotąd uciekałam od rzeczywistości. Doznałam oświecenia.To działa, to nie są opowieści, trzeba tylko skorzystać z pomocy prawdziwego specjalisty.” – N

„Sesje z Agnieszką pomogły mi w lepszym poznaniu swojego Ja, swoich pragnień, akceptacji swojej osoby, odkrycia drzemiących zasobów, talentów. Dzięki temu zyskałam poczucie akceptacji siebie taką jaką jestem, wiary, że nie wolno się poddawać tylko słuchać głosu swojej intuicji i „robić swoje”. – W.

„Sesje life coachingu pomogły mi w odzyskaniu wiary w siebie i swoje możliwości, zarówno tej interpersonalne jak i pod względem zawodowym. Nauczyłam się doceniać swoje wartości i umiejętności. Zrozumiałam, że moje szczęście zależy ode mnie.” – J.

„W trakcie sesji coachingu zmieniło się przede wszystkim moje podejście do własnych słabości. Staram się je teraz rozumieć i zastanawiam się co mogę zrobić, aby je zamienić w pozytywne emocje. Udało mi się opanować cały chaos jaki miałam w głowie.” – K.

„Pierwszy raz odczułam, że wracam do domu z radością i wiarą, że wszystko się uda. Do tej pory uważałam, że w moim życiu nic nie ma sensu, we wszystko wątpiłam. Aż trudno mi uwierzyć, że sesje i ćwiczenia z Panią mają taką moc!” – O.

„Kiedy przyszłam do Ciebie przepełniało mnie poczucie winy i totalnej porażki życiowej. Rozwód oznaczał dla mnie klęskę. Dzięki Tobie odzyskałam wiarę w siebie, doceniłam swoje zdolności i odzyskałam władzę nad własnym życiem. Poukładałam sobie pracę i życie towarzyskie, nauczyłam też radzić sobie z emocjami. Choć mam w sobie jeszcze trochę lęku wierzę że przede mną są szczęśliwe chwile.” – A.

„Moje ciało było latami kompletnie nie zadbane, pędziłam tylko za pracą i doszkalaniem się. Nie byłam świadoma z czego to wszystko wynika. Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo w moim życiu brakowało przyjemności, i tego jak można być asertywnym i nie czuć potrzeby usprawiedliwiania swoich wyborów ani poczucia winy. To wszystko udało mi się wdrożyć. A co najpiękniejsze co odkryłam, to mój wewnętrzny głos, który się mną opiekuje. Latami go nie słuchałam, tak jakbym go całkowicie zatraciła, słyszałam tylko krytykę i krytykę. A teraz słucham tego troskliwego głosu i jest to takie przyjemne. Pomaga mi on przejąć kontrolę nad lękiem, że nie podołam. To miłość do siebie, coś wspaniałego!” – B.

„Na sesjach u pani nauczyłam się kontrolować swoje emocje i właściwie je rozumieć. Teraz wiem co robić by mnie nie poniosły na zakręcie. Mniej się stresuję pracą. Nie budzę się już w nocy spanikowana i mam więcej spokoju. Mam też więcej pozytywnego myślenia i mniej narzekam. Nawet jak mnie dopadnie jakiś dołek, to szybko z niego wyskakuje, bo umiem sobie wytłumaczyć rożne rzeczy. Łatwiej przychodzi mi też podejmowanie decyzji, mam w tym więcej pewności siebie i asertywności. Nawet nie wiem kiedy zleciało nam te 7 tygodni. Te spotkania naprawdę mi dobrze robią!” – M.

„Całkiem inaczej wyobrażałam sobie coaching. To co mnie tu spotkało całkowicie mnie zaskoczyło. Dzięki spotkaniom z Panią podjęłam decyzje, których bałam się w głębi duszy. Bardzo ważne decyzje. Uświadomiłam sobie co jest dla mnie naprawdę ważne. Teraz wiem co mam robić. Podczas spotkań czułam się zaopiekowania, poprowadzona za rękę. Czułam się bardzo bezpiecznie. Bardzo mi pomogły spotkania z Panią. Dziękuję.” – G.

„Potrzebowałam takiej osoby jak Ty, która spojrzała na wszystko obiektywnie, jak osoba która rozumie ludzi i ma kompetencje, która nie ocenia. Nie bałam się powiedzieć Ci niektórych rzeczy ale czekałam na szczerą opinię. Twoje odpowiedzi nie dotykały mnie, dlatego nie zastanawiałam się co jest ze mną nie tak. Pokazywałaś mi to z drugiej strony. Nauczyłam się swoje słabości obracać w dobre strony. Teraz nie dołuje siebie tylko jestem przeświadczona, że jak chcę to mogę wszystko. Bardzo też podobały mi się zadania między sesjami. Pomogły mi zrozumieć, że moje życie się nie skończyło, że ważne jest bym doceniała to co teraz. Zawsze mogę wrócić do moich notatek i to pozwala mi szanować moje życie. Uświadomiłaś mi tyle rzeczy, za co Ci baaardzo dziękuje. Jesteś moim aniołem stróżem. Dotąd siedziałam sama ze sobą w głowie i analizowałam. Doszłam do tego, że przed 30-tką już nic mi się nie chciało. Swoje najlepsze lata spędziłam na rozmyślaniu o czymś co mnie nie dotyczyło. Dzięki Tobie staję się lepszym człowiekiem dla siebie. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.” – D.

„Teraz dużo swobodniej się wypowiadam, wcześniej czułam ścisk gardła, gdy mnie o coś pytano. Jest to coś tak nowego, że aż jestem zachwycona. Stałam się też bardziej niezależna i częściej stawiam granice. Zaczęłam również bardziej dbać o swoje zdrowie, potrzeby i otoczenie. I to wszystko sprawia mi teraz przyjemność. To duża zmiana.” – P.

„Jest Pani bardzo dobrym psychologiem, w tak prosty sposób przedstawia Pani złożone rzeczy. Naprawdę jestem pod wrażeniem, nie spodziewałam się tego po coachingu. Bardzo lubię Pani przykłady, pozostają mi na długo w pamięci i chętnie do nich wracam po sesji.” – M.

„Z każdej sesji na sesję czuję się lepiej i łatwiej jest mi skupić się na dobrych rzeczach. Jestem teraz skupiona na zakładaniu własnego biznesu, zamiast na rozpamiętywaniu tego, co spotkało mnie złego. Czuję, że w końcu ktoś mnie rozumie i potrafi powiedzieć coś mądrego, co pomaga.” – J.

„Podczas sesji z P. Agnieszką udało mi się poprawić relacje z dziećmi. Dzięki spotkaniom ustaliłam granice w tych relacjach, sposoby reagowania i nauczyłam się powstrzymywać swoje wybuchy złości. Nauczyłam się też z nimi rozmawiać i zmieniać tę relację na lepszą. Mam teraz takie poczucie, że już nikt nie może robić ze mną tego co mu się rzewnie podoba, nikt nie będzie się ze mną bawić w kotka i myszkę. Poznałam swoją wartość i wartość pracy jaką wykonuję. Teraz znam swoje granice. Nauczyłam się też lepiej dbać o siebie i swoje samopoczucie. Czuję, że stałam się lepszym człowiekiem i teraz przekazuję te dobro innym” – C.

„Zanim się zapisałam na sesje byłam bardzo sceptycznie nastawiona, chyba nie wierzyłam, że sesje mogą mi pomóc. Jednak już po pierwszym spotkaniu z p. Agnieszką wiele rzeczy się we mnie uporządkowało. Te rozmowy, to nie są rozmowy jak z koleżanką. Pani Agnieszka jest prawdziwym profesjonalistą. W zaledwie kliku słowach potrafi przekazać sedno sprawy. Bardzo mi pomogła. Jestem jej bardzo wdzięczna.”- D.

„Dzięki Pani otworzyłam się na nowe relacje, bo pozwoliłam sobie na bycie nieidealną, na popełnianie błędów. Zobaczyłam, że to jaka jestem, jest fajne. Polubiłam taką siebie. Mam teraz większy spokój, czuję większe pogodzenie ze sobą i pozwałam sobie iść do przodu. Czuję, że to jest moje życie i może być szczęśliwe, bo to ja o nim decyduje. Te spotkania otwierają mój umysł.” – C.

„Pani Agnieszko, sesje coachingowe z Panią przypomniały mi, że tak naprawdę jestem całkiem ok., że nic złego się ze mną nie podziało tylko myśli szły w złą stronę. To było mi bardzo potrzebne. Uświadomiłam sobie również prawdę, że „to ja decyduję”, „to moja decyzja” i to jest ok. Bardzo mi się to podoba, bo wcześniej tego nie było, tak jakby poddawałam się wszystkiemu a teraz to już nie, teraz to ja się liczę. Nawet nie przypuszczałam, że będę mogła powiedzieć po sesjach o sobie, że jestem ważna a jednak! Bardzo sobie cenię, że na sesjach posługiwała się Pani obrazkami i opowieściami. Po sesjach zawsze mogłam do tego wrócić i do ćwiczeń jakie Pani przesyłała, i to było bardzo praktyczne, takie podsumowanie całej sesji. Dziękuję Pani za nasze wszystkie spotkania i za Pani cierpliwość. – K.

„Pani Agnieszko, chcę pani bardzo, bardzo podziękować. Postawiła mnie pani na nogi! nauczyła mnie pani jak szczęśliwie żyć, jak dbać o siebie. Już nie jestem ofiarą, potrafię zadbać o swoje, potrafię postawić granice innym. Jestem pani bardzo wdzięczna, uratowała mnie pani.” – J.

„Czuję, że obudziłam się ze snu, snu który tak długo trwał. Nie czuję już żalu, w którym tkwiłam wiele lat. Wyciągam wnioski… Teraz myślę o tym co chcę. O tym jak chcę żyć… Obudziłam się dzięki Pani do życia!  -B.

„Dzięki p. Agnieszce odzyskałam kontrolę nad swoim życiem, emocjami i postrzeganiem siebie. Mam teraz większą odporność na stres i łatwiej sobie radzę z codziennymi trudnościami. Zdobyłam umiejętność dbania o siebie, o swój komfort, stałam się bardziej asertywna i nawet moje życie towarzyskie w końcu nabrało kolorów.” – Asia

„Zgłosiłam się do Pani z poczuciem beznadziei, wypalenia zawodowego i wiecznej frustracji. Czułam, że doszłam do ściany. Podczas coachingu zrozumiałam, że przede wszystkim sama kreuję to, co jest dookoła mnie i mam w większości sytuacji decydujący wpływ na to co zadzieje się dalej, że to ja mam wpływ na swoje życie i ode mnie zależy jak ono będzie wyglądało i że wiele frustracji wynika z pastwienia się nad sytuacjami, które je wywołały, uczę się odpuszczać i mniej analizować. Dzięki naszej pracy potrafię być tu i teraz oraz realizować myśli, które przychodzą mi do głowy. Bardzo dziękuję za współpracę, było warto! Dzięki sesjom zrozumiałam wiele mechanizmów, które mną kierują i nawet jeśli nie do końca będę umiała w każdej sytuacji zareagować tak, jakbym chciała, to na pewno jestem na dobrej drodze, a Pani otworzyła mi oczy na sporo spraw.” – K. radca prawny

„Przyszłam do Pani z polecenia lekarza, ponieważ stwierdził u mnie wypalenie zawodowe. Rano trudno mi było wstać z łóżka. Czuję, że mi Pani bardzo pomogła. Teraz częściej zaznaczam swoje zdanie, dbam o siebie i swoje samopoczucie, otwarcie wyrażam „Nie”. Zmieniło się nawet moje podejście do relacji z innymi. Mam w sobie więcej akceptacji do siebie i innych. Po moim wypaleniu zawodowym nie ma śladu. Podjęłam też decyzję o przygotowaniu się do zmiany pracy na taką, która będzie mi dawać satysfakcję. Jestem pani bardzo wdzięczna.” – N.

„„Pani Agnieszka jest bardzo ciepłą i przyjazną osobą. Nasze spotkania pomogły mi lepiej poznać siebie i zachęciły do dalszego rozwoju. Dzięki p. Agnieszce wzrosło moje poczucie własnej wartości. Teraz z optymizmem patrzę w przyszłość, bo wiem, że wszystko zależy ode mnie.Szczerze polecam” – N.

„Pani Agnieszko, chcę pani bardzo, bardzo podziękować. Postawiła mnie pani na nogi! nauczyła mnie pani jak szczęśliwie żyć, jak dbać o siebie. Już nie jestem ofiarą, potrafię zadbać o swoje, potrafię postawić granice innym. Jestem pani bardzo wdzięczna, uratowała mnie pani.” – J.

„Bardzo lubię sesje coachingowe z Panią, bardzo wiele mi dały. Nie tylko uzyskałam odpowiedź na pytania z jakimi przyszłam. Ale odczuwam też poczucie spokoju, kiedy myślę o podjętych decyzjach. Zyskałam tez poczucie tego, że mam w sobie dużo zasobów i że będzie dobrze. Bardzo podobają mi się sesje z Panią. Na pewno jeszcze do Pani wrócę” – A.

„Dotychczas żyłam po to by zadowalać innych. Byłam szczęśliwa, gdy inni byli szczęśliwi. Przyzwyczaiłam się od tego i nawet nie zdawałam sobie sprawy jak jestem uzależniona od opinii. Czułam się niepełnowartościowa i bałam się cokolwiek skomentować, bo byłam od razu duszona. Teraz pozwalam sobie na otwartość, na wypłynięcie moim emocjom. Nie boję się mówić co myślę, to wypływa ze mnie. Zaczęłam decydować o sobie, nie myśleć o tym co powiedzą inni, stałam się bardziej pomysłowa. Otworzyłam samą siebie! Dziękuję Bogu za Panią, popchnęła mnie Pani, pomogła mi Pani wyjść z dołka. Dziękuję P. Agnieszko.” – K.

„Dotąd czułam, że moje życie toczy się poza moją świadomością, że kręcę się w błędnym kole. Czytałam wiele książek motywacyjnych, filmików ale to nic nie pomagało. Moje życie nie miało sensu. Teraz już wiem, że samemu nie da się wyjść z takiego stanu. Dzięki spotkaniom z Tobą przebudziłam się do życia! Odnalazłam swój kurs na życie, na szczęście. Podjęłam decyzje. Teraz wiem czego chcę, wiem też że dotąd uciekałam od rzeczywistości. Doznałam oświecenia.To działa, to nie są opowieści, trzeba tylko skorzystać z pomocy prawdziwego specjalisty.” – N

„Sesje z Agnieszką pomogły mi w lepszym poznaniu swojego Ja, swoich pragnień, akceptacji swojej osoby, odkrycia drzemiących zasobów, talentów. Dzięki temu zyskałam poczucie akceptacji siebie taką jaką jestem, wiary, że nie wolno się poddawać tylko słuchać głosu swojej intuicji i „robić swoje”. – W.

„Sesje life coachingu pomogły mi w odzyskaniu wiary w siebie i swoje możliwości, zarówno tej interpersonalne jak i pod względem zawodowym. Nauczyłam się doceniać swoje wartości i umiejętności. Zrozumiałam, że moje szczęście zależy ode mnie.” – J.

„W trakcie sesji coachingu zmieniło się przede wszystkim moje podejście do własnych słabości. Staram się je teraz rozumieć i zastanawiam się co mogę zrobić, aby je zamienić w pozytywne emocje. Udało mi się opanować cały chaos jaki miałam w głowie.” – K.

„Pierwszy raz odczułam, że wracam do domu z radością i wiarą, że wszystko się uda. Do tej pory uważałam, że w moim życiu nic nie ma sensu, we wszystko wątpiłam. Aż trudno mi uwierzyć, że sesje i ćwiczenia z Panią mają taką moc!” – O.

„Kiedy przyszłam do Ciebie przepełniało mnie poczucie winy i totalnej porażki życiowej. Rozwód oznaczał dla mnie klęskę. Dzięki Tobie odzyskałam wiarę w siebie, doceniłam swoje zdolności i odzyskałam władzę nad własnym życiem. Poukładałam sobie pracę i życie towarzyskie, nauczyłam też radzić sobie z emocjami. Choć mam w sobie jeszcze trochę lęku wierzę że przede mną są szczęśliwe chwile.” – A.

„Moje ciało było latami kompletnie nie zadbane, pędziłam tylko za pracą i doszkalaniem się. Nie byłam świadoma z czego to wszystko wynika. Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo w moim życiu brakowało przyjemności, i tego jak można być asertywnym i nie czuć potrzeby usprawiedliwiania swoich wyborów ani poczucia winy. To wszystko udało mi się wdrożyć. A co najpiękniejsze co odkryłam, to mój wewnętrzny głos, który się mną opiekuje. Latami go nie słuchałam, tak jakbym go całkowicie zatraciła, słyszałam tylko krytykę i krytykę. A teraz słucham tego troskliwego głosu i jest to takie przyjemne. Pomaga mi on przejąć kontrolę nad lękiem, że nie podołam. To miłość do siebie, coś wspaniałego!” – B.

„Na sesjach u pani nauczyłam się kontrolować swoje emocje i właściwie je rozumieć. Teraz wiem co robić by mnie nie poniosły na zakręcie. Mniej się stresuję pracą. Nie budzę się już w nocy spanikowana i mam więcej spokoju. Mam też więcej pozytywnego myślenia i mniej narzekam. Nawet jak mnie dopadnie jakiś dołek, to szybko z niego wyskakuje, bo umiem sobie wytłumaczyć rożne rzeczy. Łatwiej przychodzi mi też podejmowanie decyzji, mam w tym więcej pewności siebie i asertywności. Nawet nie wiem kiedy zleciało nam te 7 tygodni. Te spotkania naprawdę mi dobrze robią!” – M.

„Całkiem inaczej wyobrażałam sobie coaching. To co mnie tu spotkało całkowicie mnie zaskoczyło. Dzięki spotkaniom z Panią podjęłam decyzje, których bałam się w głębi duszy. Bardzo ważne decyzje. Uświadomiłam sobie co jest dla mnie naprawdę ważne. Teraz wiem co mam robić. Podczas spotkań czułam się zaopiekowania, poprowadzona za rękę. Czułam się bardzo bezpiecznie. Bardzo mi pomogły spotkania z Panią. Dziękuję.” – G.

„Potrzebowałam takiej osoby jak Ty, która spojrzała na wszystko obiektywnie, jak osoba która rozumie ludzi i ma kompetencje, która nie ocenia. Nie bałam się powiedzieć Ci niektórych rzeczy ale czekałam na szczerą opinię. Twoje odpowiedzi nie dotykały mnie, dlatego nie zastanawiałam się co jest ze mną nie tak. Pokazywałaś mi to z drugiej strony. Nauczyłam się swoje słabości obracać w dobre strony. Teraz nie dołuje siebie tylko jestem przeświadczona, że jak chcę to mogę wszystko. Bardzo też podobały mi się zadania między sesjami. Pomogły mi zrozumieć, że moje życie się nie skończyło, że ważne jest bym doceniała to co teraz. Zawsze mogę wrócić do moich notatek i to pozwala mi szanować moje życie. Uświadomiłaś mi tyle rzeczy, za co Ci baaardzo dziękuje. Jesteś moim aniołem stróżem. Dotąd siedziałam sama ze sobą w głowie i analizowałam. Doszłam do tego, że przed 30-tką już nic mi się nie chciało. Swoje najlepsze lata spędziłam na rozmyślaniu o czymś co mnie nie dotyczyło. Dzięki Tobie staję się lepszym człowiekiem dla siebie. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.” – D.

„Teraz dużo swobodniej się wypowiadam, wcześniej czułam ścisk gardła, gdy mnie o coś pytano. Jest to coś tak nowego, że aż jestem zachwycona. Stałam się też bardziej niezależna i częściej stawiam granice. Zaczęłam również bardziej dbać o swoje zdrowie, potrzeby i otoczenie. I to wszystko sprawia mi teraz przyjemność. To duża zmiana.” – P.

„Jest Pani bardzo dobrym psychologiem, w tak prosty sposób przedstawia Pani złożone rzeczy. Naprawdę jestem pod wrażeniem, nie spodziewałam się tego po coachingu. Bardzo lubię Pani przykłady, pozostają mi na długo w pamięci i chętnie do nich wracam po sesji.” – M.

„Z każdej sesji na sesję czuję się lepiej i łatwiej jest mi skupić się na dobrych rzeczach. Jestem teraz skupiona na zakładaniu własnego biznesu, zamiast na rozpamiętywaniu tego, co spotkało mnie złego. Czuję, że w końcu ktoś mnie rozumie i potrafi powiedzieć coś mądrego, co pomaga.” – J.

„Podczas sesji z P. Agnieszką udało mi się poprawić relacje z dziećmi. Dzięki spotkaniom ustaliłam granice w tych relacjach, sposoby reagowania i nauczyłam się powstrzymywać swoje wybuchy złości. Nauczyłam się też z nimi rozmawiać i zmieniać tę relację na lepszą. Mam teraz takie poczucie, że już nikt nie może robić ze mną tego co mu się rzewnie podoba, nikt nie będzie się ze mną bawić w kotka i myszkę. Poznałam swoją wartość i wartość pracy jaką wykonuję. Teraz znam swoje granice. Nauczyłam się też lepiej dbać o siebie i swoje samopoczucie. Czuję, że stałam się lepszym człowiekiem i teraz przekazuję te dobro innym” – C.

„Zanim się zapisałam na sesje byłam bardzo sceptycznie nastawiona, chyba nie wierzyłam, że sesje mogą mi pomóc. Jednak już po pierwszym spotkaniu z p. Agnieszką wiele rzeczy się we mnie uporządkowało. Te rozmowy, to nie są rozmowy jak z koleżanką. Pani Agnieszka jest prawdziwym profesjonalistą. W zaledwie kliku słowach potrafi przekazać sedno sprawy. Bardzo mi pomogła. Jestem jej bardzo wdzięczna.”- D.

„Dzięki Pani otworzyłam się na nowe relacje, bo pozwoliłam sobie na bycie nieidealną, na popełnianie błędów. Zobaczyłam, że to jaka jestem, jest fajne. Polubiłam taką siebie. Mam teraz większy spokój, czuję większe pogodzenie ze sobą i pozwałam sobie iść do przodu. Czuję, że to jest moje życie i może być szczęśliwe, bo to ja o nim decyduje. Te spotkania otwierają mój umysł.” – C.

„Pani Agnieszko, sesje coachingowe z Panią przypomniały mi, że tak naprawdę jestem całkiem ok., że nic złego się ze mną nie podziało tylko myśli szły w złą stronę. To było mi bardzo potrzebne. Uświadomiłam sobie również prawdę, że „to ja decyduję”, „to moja decyzja” i to jest ok. Bardzo mi się to podoba, bo wcześniej tego nie było, tak jakby poddawałam się wszystkiemu a teraz to już nie, teraz to ja się liczę. Nawet nie przypuszczałam, że będę mogła powiedzieć po sesjach o sobie, że jestem ważna a jednak! Bardzo sobie cenię, że na sesjach posługiwała się Pani obrazkami i opowieściami. Po sesjach zawsze mogłam do tego wrócić i do ćwiczeń jakie Pani przesyłała, i to było bardzo praktyczne, takie podsumowanie całej sesji. Dziękuję Pani za nasze wszystkie spotkania i za Pani cierpliwość. – K.

„Pani Agnieszko, chcę pani bardzo, bardzo podziękować. Postawiła mnie pani na nogi! nauczyła mnie pani jak szczęśliwie żyć, jak dbać o siebie. Już nie jestem ofiarą, potrafię zadbać o swoje, potrafię postawić granice innym. Jestem pani bardzo wdzięczna, uratowała mnie pani.” – J.

„Czuję, że obudziłam się ze snu, snu który tak długo trwał. Nie czuję już żalu, w którym tkwiłam wiele lat. Wyciągam wnioski… Teraz myślę o tym co chcę. O tym jak chcę żyć… Obudziłam się dzięki Pani do życia!  -B.