psychoterapeuta zgorzelec psycholog
PRACOWNIA HARMONY LIFE

Konsultacje terapeutyczne

Na konsultacje terapeutyczne zapraszam osoby, które są w trudnej sytuacji życiowej i chcą zadbać o siebie. Wspieram osoby zdrowe które:

 • doświadczają trudności/kryzysu w życiu
 • chcą lepiej radzić sobie z emocjami np. złością, frustracją, lękiem, przygnębieniem, bezradnością, żalem
 • zmagają się z przewlekłym bólem (np. nie wyjaśnione migreny, bóle kręgosłupa, barków, żołądka, refluks, zespół nadwrażliwego jelita, trudności ze snem)
 • są przytłoczone swoją chorobą (diagnozą), opieką nad chorym bliskim lub nową sytuacją życiową
 • doświadczyły zdrady, rozwodu, straty
 • nie zdecydowały się na macierzyństwo
 • są w konflikcie z bliską osobą/szefem
 • chcą wzmocnić siebie

Pracuję, również z osobami, które ukończyły terapię i czują, że stoją w miejscu.

Konsultacje terapeutyczne to cykl kilku do kilkunastu spotkań skoncentrowanych na szukaniu rozwiązania obecnej trudności. Nie prowadzę pełnej psychoterapii.

Szansa byś zadbała o siebie psychoterapia zgorzelec wrocław

Podczas spotkań korzystam z założeń transkulturowej psychoterapii pozytywnej oraz terapii ACT, CFT, MBSR oraz Mindfulness Cognitive Therapy. Wiedzę tę integruję z doświadczeniem coachingowym i zamiłowaniem do psychosomatyki. Skupiam się na tym, by wesprzeć Cię w korzystaniu z  Twoich naturalnych zasobów (zdolności), byś zrozumiała skąd wynikają trudności i odnalazła satysfakcjonujące rozwiązanie trudnej dla Ciebie sytuacji. Dzięki sesjom masz okazję spojrzeć na swoje doświadczenia życiowe z szerszej perspektywy i podjąć konkretne kroki by polepszyć jakość swojego życia.

Nie ważne co Cię spotkało, ważne co z tym zrobisz.

Jak przebiegają spotkania terapeutyczne?  

Rozmowy terapeutyczne to dialog w spokojnej, bezpiecznej, opartej na zaufaniu i szacunku atmosferze, który zwiększa naszą samoświadomość, buduje wewnętrzną siłę, samoakceptację i zaufanie do siebie. Dzięki temu potrafimy zachowywać radość i adekwatnie reagować na pojawiające się trudności życiowe.

Sesje trwają 50 min. i odbywają się online, jak również stacjonarnie we Wrocławiu i Zgorzelcu. Koszt: 200 zł.

  Klienci o mnie    

Coach pewności siebie psychoterapeuta Zgorzelec i Psycholog

 

„Podczas sesji bardzo ważne były dla mnie uważność, wnikliwość, spokój, zainteresowanie moimi problemami, umiejętność słuchania i dawania mi pola bycia sobą, otwartość. Agnieszka potrafi zbudować bardzo przyjazną atmosferę , zaufania, która daje mi siłę, nadzieję i raduje serce rozmową? Proces był piękną przygodą odkrywania siebie i na pewno dalej chcę go kontynuować właśnie z Agnieszką.”

Sesje z Agnieszką pomogły mi w lepszym poznaniu swojego Ja, swoich pragnień, akceptacji swojej osoby, odkrycia drzemiących zasobów, talentów. Dzięki temu zyskałam poczucie akceptacji siebie taką jaką jestem, wiary, że nie wolno się poddawać tylko słuchać głosu swojej intuicji i „robić swoje”.”

Więcej opinii o sesjach ze mną – klik

 

 

 

coaching - psychoterapia online

„Problemy będziemy mieli zawsze. Nie problem jest problemem, lecz to, jak ludzie sobie z nim radzą. To właśnie niszczy ludzi, a nie problem. Kiedy więc uczymy się inaczej sobie radzić, inaczej traktujemy problemy — i ich oblicze się zmienia”.

Virginia Satir

psychoterapia Zgorzelec - psycholog Wrocław

Czym się wyróżnia psychoterapia pozytywna?

 • Jest nurtem integratywnym, co oznacza że łączy w sobie dobrodziejstwa kilku nurtów psychoterapii: nurtu poznawczego, psychodynamicznego i humanistycznej wizji człowieka. Jest to ważne, gdyż dzięki temu terapeuta może dostosować podejście do indywidualnych potrzeb klienta.
 • Jest nurtem psychoterapii krótkoterminowej.
 • Skoncentrowana jest na poszukiwaniu i wzmacnianiu zasobów klienta. Zakłada, że każdy z nas ma to co niezbędne by prowadzić harmonijne życie.
 • Jest nurtem międzykulturowym, korzysta z dorobku i mądrości wielu kultur.
 • Oddziaływania terapeutyczne wzmacnia i wzbogaca poprzez zastosowanie przypowieści, przysłów, humoru i metafor.

Psychoterapia czy coaching?  

Zapraszam do umówienia się na wstępną konsultację we Wrocławiu, Zgorzelcu lub online. Dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję z jakiego rodzaju wsparcia skorzystać.