psychoterapeuta zgorzelec psycholog
GABINET COACHINGU I PSYCHOTERAPII HARMONY LIFE

Konsultacje psychoterapeutyczne – wsparcie dla Ciebie

Konsultacje terapeutyczne są metodą wsparcia dla osób, które zmagają się z trudnościami emocjonalnymi i chcą lepiej poznać i zrozumieć swoje zachowania oraz emocje. Pracuję z osobami, które:

 • mają niskie poczuciem własnej wartości
 • doświadczają trudności w relacjach z innymi
 • chcą lepiej radzić sobie z emocjami np. złością, frustracją, lękiem, przygnębieniem, bezradnością
 • są przemęczone lub nadmiarowo odczuwają stres
 • zmagają się z niezdrowym perfekcjonizmem
 • zmagają się z bólem natury psychosomatycznej (np. nie wyjaśnione migreny, bóle kręgosłupa, barków, żołądka, refluks, zespół nadwrażliwego jelita, trudności ze snem)
 • potrzebują rozmowy ze specjalistą w bezpiecznej atmosferze

Szansa byś zadbała o siebie psychoterapia zgorzelec wrocław

Podczas spotkań korzystam z założeń psychoterapii pozytywnej (nurt integracyjny) oraz terapii ACT, CFT i mindfulness. Skupiam się na tym, by wesprzeć Cię w korzystaniu z  Twoich naturalnych zasobów (zdolności), byś zrozumiała skąd wynikają trudności i odnalazła satysfakcjonujące rozwiązanie trudnej dla Ciebie sytuacji. Dzięki sesjom masz okazję spojrzeć na swoje doświadczenia życiowe z szerszej perspektywy i podjąć konkretne kroki by polepszyć jakość swojego życia.

Jak przebiegają spotkania terapeutyczne?  

Rozmowy terapeutyczne to dialog w spokojnej, bezpiecznej, opartej na zaufaniu i szacunku atmosferze, który zwiększa naszą samoświadomość, buduje wewnętrzną siłę, samoakceptację i zaufanie do siebie. Dzięki temu potrafimy zachowywać radość i adekwatnie reagować na pojawiające się trudności życiowe.

Sesje trwają 50 min. i odbywają się online, jak również stacjonarnie we Wrocławiu i Zgorzelcu. Koszt: 110 zł.

 Spokojne serce zapewnia ciału życie…” – Przysłów 14:30

  O mnie    

psychoterapia Zgorzelec wrocław

Nazywam się Agnieszka Rapak, mam 39 lat i jestem certyfikowanym konsultantem psychoterapii pozytywnej. Obecnie kontynuuję zaawansowany program szkolenia dla psychoterapeutów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Jestem również członkiem World Association for Positive and Transkulltural Psychotherapy więcej info

Klienci o mnie:  

„Podczas sesji bardzo ważne były dla mnie uważność, wnikliwość, spokój, zainteresowanie moimi problemami, umiejętność słuchania i dawania mi pola bycia sobą, otwartość. Agnieszka potrafi zbudować bardzo przyjazną atmosferę , zaufania, która daje mi siłę, nadzieję i raduje serce rozmową🙂 Proces był piękną przygodą odkrywania siebie i na pewno dalej chcę go kontynuować właśnie z Agnieszką.”

Sesje z Agnieszką pomogły mi w lepszym poznaniu swojego Ja, swoich pragnień, akceptacji swojej osoby, odkrycia drzemiących zasobów, talentów. Dzięki temu zyskałam poczucie akceptacji siebie taką jaką jestem, wiary, że nie wolno się poddawać tylko słuchać głosu swojej intuicji i „robić swoje”.”

Umawiam się – tel. 604 112 788

 

coaching - psychoterapia online

„Problemy będziemy mieli zawsze. Nie problem jest problemem, lecz to, jak ludzie sobie z nim radzą. To właśnie niszczy ludzi, a nie problem. Kiedy więc uczymy się inaczej sobie radzić, inaczej traktujemy problemy — i ich oblicze się zmienia”.

Virginia Satir

psychoterapia Zgorzelec - psycholog Wrocław

Czym się wyróżnia psychoterapia pozytywna?

 • Jest nurtem integratywnym, co oznacza że łączy w sobie dobrodziejstwa kilku nurtów psychoterapii: nurtu poznawczego, psychodynamicznego i humanistycznej wizji człowieka. Jest to ważne, gdyż dzięki temu terapeuta może dostosować podejście do indywidualnych potrzeb klienta.
 • Jest nurtem psychoterapii krótkoterminowej.
 • Skoncentrowana jest na poszukiwaniu i wzmacnianiu zasobów klienta. Zakłada, że każdy z nas ma to co niezbędne by prowadzić harmonijne życie.
 • Jest nurtem międzykulturowym, korzysta z dorobku i mądrości wielu kultur.
 • Oddziaływania terapeutyczne wzmacnia i wzbogaca poprzez zastosowanie przypowieści, przysłów, humoru i metafor.

Psychoterapia czy coaching?  

Zapraszam do umówienia się na wstępną konsultację we Wrocławiu, Zgorzelcu lub online. Dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję z jakiego rodzaju wsparcia skorzystać.